Amstaffy Niczyje
Andrzejek
Powrót do psów do adopcji
Amstaffy bawią się wspólnie

Andrzejek

1718618552000
American bully do adopcji. Andrzejek ma ok 8-9 miesiecy, jest zabawny, zawsze chętny do kontaktów z człowiekiem. Jak na ab przystało Jego charakter jest "kryształowy". Trochę rozrabiaka, trochę przytulas. Niewielki wzrostem ( raczej buldożkowy). Obecnie mieszka w hoteliku na wsi więc natężony ruch samochodowy nie jest mu znany. Z powodu wzrostu raczej po schodach chodził nie będzie. Szukamy więc domu z ogrodem, chętnie z innym pieskiem ( suczką) , gdyz Andrzej jest wielbicielem ciągłych zabaw i kontaktów z "rówieśnikami". Jeszcze nie umie spacerować na smyczy, nauka czystości niestety także nadal wdrażana.
Maluch może mieszkać w domu z dzieciakami ( tylko takimi, które szanują pieskie zasady).
Zapewne zapytacie , czy jest zdrowy? Nie ma alergii, nie ma dysplazji przeszkadzającej mu w życiu ( pewnie jakieś mniejsze anomalia są- nigdy nie będzie psem sportowym). Niestety gdy urośnie już całkowicie będzie potrzebna korekta podniebienia , gdyż jest w trakcie upałów charczący. ( Operacje robimy gdy pies osiągnie swój docelowy wzrost, koszt 2000-3000) .
Jak wczesniej pisaliśmy szukamy domu najchętniej : z ogrodem, z innym psiejskim towarzyszem, osób , które nie pożałują na "niemałego grosza": na operację, osób, które są fajne i kochają zwierzęta. Nasz podopieczny nie jest agresywny , stosunek do kotów nieznany lecz to raczej pacyfista.