Bono
2024-05-23
Bono to prawdziwy ewenement. Pies który totalnie nie radził sobie w schronisku, padła decyzja że przejmujemy go pod nasze skrzydła.
Bono w naszym hoteliku sprawuje się na prawde super. To pies przy którym nie da rady się nudzić, jest zawsze wesoły i chętny do interakcji z człowiekiem. Uwielbia spacery i ma dość dużo energii. Kocha błotne kąpiele i błaznowanie. Nie przejawia agresywnych zachowań w kierunku człowieka, bardzo lubi być w centrum uwagi. Polecamy Bono do adopcji.
Inne psy do adopcji
Norek
Norek to młody samiec w typie shar peia. Jego dotychczasowe życie jakie znał to tylko buda i łańcuch.
Guli
Guli przebywa w dt w Brzegu. To cudowny 5 letni samiec bulteriera. Guli jest psiakiem głuchym. To typ jedynaka, jed...
Karma
Karma to suczka o cudownym proludzkim charakterze.
Balbina
Balbina przebywa w Brzegu. To 3 letnia sunia. Szuka osób doświadczonych oraz domu bez dzieci i innych psów.