Amstaffy Niczyje

Szkolenia

Niezależnie od wieku i rasy psa, Twój podopieczny powinien poznać reguły panujące w Waszym domu i nauczyć się choćby podstawowych poleceń, których znajomość znacznie ułatwi Wam wspólne życie. Bardzo ważne jest, aby Twój pupil potrafił usiąść lub położyć się na polecenie, przybiec na zawołanie, akceptować zabiegi pielęgnacyjne czy spokojnie chodzić na smyczy. Dlatego warto wybrać się z psem na szkolenie, które nie tylko nauczy go nowych zachowań, ale również będzie doskonałą formą aktywności i stymulacji intelektualnej.


Prawidłowo przeprowadzone szkolenie, oparte na metodach pozytywnych, nauczy Ciebie i Twojego psa nawiązywania relacji opartych na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, pogłębi więź między Wami i przyniesie Wam wiele radości ze wspólnych ćwiczeń. Daje również możliwość pracy z psami o niskich progach lęku i agresji, które bardzo źle znoszą przymus i awersję, tym samym jest doskonałą drogą do rozwiązania wielu psich problemów.


Pamiętaj, że możesz szkolić psa każdej rasy i w każdym wieku. Starsze psy niejednokrotnie nawet chętniej współpracują z opiekunem i uczą się nowych zachowań, niż rozbrykane szczeniaki. Nigdy też nie jest za późno na pogłębianie i zacieśnianie wspólnych więzi. Podczas dobrze przeprowadzonego kursu, przyswoisz wiedzę nie tylko jak efektywnie uczyć swojego psa i dostosować szkolenie do

Waszych wspólnych potrzeb, ale opanujesz też teorię, dzięki której znacznie lepiej poznasz wymagania swojego podopiecznego oraz łatwiej nawiążesz z nim kontakt i prawidłowe relacje.


Nasze fundacyjne psiaki korzystają ze szkoleń i porad behawiorystów.

Zadzwoń pomożemy Ci znaleźć szkołę pozytywnego szkolenia psiaków, nasi obecni i byli podopieczni korzystają z dużych zniżek.